Poradenství

Občanské sdružení ÚRAZ poskytuje komplexní poradenský servis všem lidem, kteří utrpěli úraz nebo jejich rodinným příslušníkům. Základním informačním dokumentem je vyplněný "DOTAZNÍK O ÚRAZU", ze kterého se dozvíme, co se stalo, komu a kdy a jaké jsou následky na zdraví. Na základě těchto informací si uděláme obrázek o tom, jakým směrem by se mohlo naše poradenství ubírat a kontaktujeme buď přímo pacienta, nebo příbuzného, který dotazník za pacienta vyplnil. Našim cílem je vybudovat poradenskou centrálu, která spolupracuje se všemi ostatními občanskými sdruženími (např. o.s. Logo) a odborníky (posudkovými lékaři, znalci, advokáty atd.), kteří se problematikou řešení následků úrazů zabývají, tak aby pacienti na jednom místě získali veškeré potřebné informace.

Pokud máte zájem o naše služby, vyplňte dotazník o úrazu a my Vás budeme kontaktovat. Můžete nám také poslat email na info@osuraz.cz nebo zavolat na tel. 731127731, poradenský servis je bezplatný.

V případě Vašeho zájmu o zastupování při jednání se zmiňovanými odborníky a přímo s pojišťovnou, za účelem získání maximálního odškodnění z pojištění, kontaktujte přímo mě na jkunst@email.cz nebo tel. 605232041.

„my totiž víme jak na to“

Jaroslav Kunst
Občanské sdružení ÚRAZ

Kontakty 731 127 731 info@osuraz.cz www.osuraz.cz
Adresa Brno:

Občanské sdružení ÚRAZ
Lidická 2006/26
602 00 Brno

Adresa Praha:

Občanské sdružení ÚRAZ
Panská 5
110 00 Praha 1